Stěhování

http://www.odnesto.cz/levne-stehovani-praha/

Každý podnikatel si musí umět spočítat, kolik peněz za rok vydá za reklamu, pracovní pomůcky nebo dopravu. S námi na všem zmiňovaném ušetříte a to rapidně! Stěhování je obor, ve kterém se dá dobře podnikat, pokud není člověk příliš chamtivý. Zkuste s námi společně vydělávat slušné a poctivé peníze!

Stěhování

Nabízíme Vám malou ochutnávku úspory za rok za věci, pokud se stanete členem naší Francoisové sítě Extra stěhování. Pracovní montérky 6 kusů za rok, to je 13 794 korun! Sada zátěžových popruhů 1 kus za rok, to je 5 566 korun. Aku vrtačka 1 kus za rok, to činí 2 904 korun, ohraničující páska 2 kusy za rok, to je úspora 1 888 korun.

Počty, počty

Na speciální krabici ušetříte 20 kusů za rok, to je 2 033 korun. Na obalové fólii 12 kusů za rok, to je 2 458 korun. Tričko červené Vás vyjde levněji o 1 089 korun za rok v počtu 6 kusů. Formulářové zakázkové listy a formuláře pro zapůjčení obalů Vás vyjdou levněji asi o 900 korun, každý zvlášť samozřejmě! http://www.odnesto.cz/levne-stehovani-praha/ je potom hned veselejší!